| rockid a întrebat:

Stiti vreun program de boot care sa scoata persoanele de pe messenger?

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

... sau te scoti din lista lor cu dab3(deny a buddy). cauta pe google si vei gasi si instructiunihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
uite cauta

DOWNLOAD MR KILLER
apoi fa niste iduri de mess si punele in fisier text dub denumirea messenger.txt
si in messenger.txt scrii asa
xxx_yyy : zzz_kkk

xxx_yyy este id big grin
zzz_kkk este parola

intri in mr killer si cautai UPDATE BOOTS si cauti fisierul asta
dupa aia dai load
astepti sa se termine si pui id victimei si apesi KILL
si astepti

apropo fara 100 de id-uri de mess ca si booti nu scoti pe nimeni

asa ca apucate sa faci sute de id-uri
si daca merge nu le mai da la nimeni ca daca le foloseste trec pe IP luis i tie no sa ti le mai recunoasca programul