| CosminXD95 a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot cumpara placi video, surse, rami.Dar sa fie mai ieftine.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vrei ceva ieftin si bun, aproape la jumatate de pret? Intra pe olx.ro sau pe tocmai.ro le vei putea gasi acolo SH la un pret foarte ok.

La magazine, depinde la eMAG, in general componentele de pc si de laptop costa cu aproximativ 20 lei mai putin decat la PC Garage. Intra si tu pe PC Garage, altex, MediaDot, eMAG si cauta-ti ceva ieftin si bun.

bft! happy

1 răspuns: