| florin1979 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot gasi jocuri aparute intre anii 2005-2008? procesorul meu e cam slabut 1, 6Ghz.si nu prea imi merg astea mai noi!

4 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Pai sa vedem, eu am procesorul de 512 la calk-ul meu si al lui fratemiu, si totusi el are niste jocuri care s-ar putea sa-ti placa. din partea mea, sims 2, daca ai placa video de 128, poate ca merge si pe placa de 68, da marog. si din partea lui fratemiu: prince of persia the sands of time, wow (world of warcraft), srs, nfs underground... dar fi atent ca wow are 20 de giga si sims 2 are 6 giga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti ei un calculator mai bun, ca sa iti mearga jocurile 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu u ai aflat vre unu?
eu as vrea sa fac rost de king of the road daca il ai da-mi sh mie siteul sa-l iau ID meu:andrey_bengaves76