| RAY a întrebat:

Stiti vreun site unde sa iti postezi poza si sa fii votat de catre necunoscuti?

8 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Reddit,cred?! poate exista vreun subreddit pentru asta, dar nu stiu ce sa zic

| Dalmore a răspuns:

Ce-i cu poza de profil? laughing

| RAY explică (pentru Dalmore):

E o aplicate care am descoperito azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Facebook. Plin de necunoscuti pe acolo.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe Facebook nu se dau note la poze, Facebook e pentru comunicare

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde sa stie oamenii de tine acolo?! Ca sunt milioane, cum te gaseste?

| RAY explică (pentru Mosotti):

Imi raspundeti la intrebare?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai nu stiu unde, am zis celui care a zis de FB ca acolo nu te gaseste nimeni. Poate Instagram?! Incearca pe Instagram, ca acolo fetele am auzit ca primesc note, dar si acolo nu stiu cum te gaseste cineva. Poate or fi site-uri unde se pun public poze ca pe un forum, si se dau note, ca le vad f multi cand intra pe pagina.

Sincer si eu as vrea sa pun sa vad ce nota mi-as lua!