| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare idioata, dar...Cum se numea programul acela care avea iconita,un ochi laughing? Si avea legatura cu internetul, iti trebuie internet de la RDS parca.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce facea programul ala?

| K0sti a răspuns:

Dupa ce ca esti bata, te mai dai si cocos. Programul este Nod32 si este un antivirus. Si nu are legatura cu RDS. Presupun ca despre asta este vorba. Daca tot ceri ajutorul respecta-i pe cei care incearca sa ti-l ofere. Nu are nimeni nicio obligatie sa te ajute, o fac din omenie. Asa ca revizuieste-ti atitudinea.

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Daca era un Antivirus, spuneam asta de acum o ora...am spus ca are legatura cu internetul,tor**nt, CE E ASA DE GREU?! Eu spun clar, are legatura cu internetul, vine unu si zice, antivirus...

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate programele au legatura cu internetul., mai mult sau mai putin. Iar un antivirus chiar are o MARE legatura cu internetul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cineva care stia, imi dadea raspunsul din prima.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu mai bine nu iti da nimeni raspunsul?

de unde dracu sa stim noi ce aveai tu in caculator si ce au sters daca nici macar nu te obosesti sa spui ce facea programul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si crezi ca daca iti zic ce face programul,sti sa-mi raspunzi? Ti-am spus cum arata iconita, daca l-ai folosit, stiai, daca nu, nu sti.Nu sti sa rapunzi, taci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal un Antivirus scaneaza ce iei de pe net, deci e deja in PC, mai sunt si altele care scaneaza site-ul pe care esti.