| Ionescu_Titus_Paul_1940 a întrebat:

Sunt abonat ZONGA si platesc lunar cei 3.99 euro. Mai am si o tableta Samsung TAB 3, pe care am cumparat-o anul trecut cu abonamentul de 19 euro si in care se specifica faptul ca ZONGA e gratuit pe tableta! Cu toate acestea la deschiderea ZONGA pe tableta mi se cere iar un abonament?!
De ce?

2 răspunsuri:
| spn29 a răspuns:

Nu sunt sigura ca este exact aceeasi situatie, insa din cate stiu, cei de la Vodafone ofera serviciul Zonga la anumite abonamente doar pentru o perioada de 3 luni.

| RalucaZonga a răspuns:

Salut,
Pentru a verifica exact care este situatia, ne poti scrie pe adresa de email feedback@zonga.ro. Te rog sa ne spui datele contului Zonga si numarul de telefon pentru care beneficiezi Zonga gratuit?