| 34asdfg76543jh a întrebat:

Sunt bune aparatele foto Fujifilm? dar Olympus sau Sony?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Fujifilm bune ca si Nikon, Canon
Sony iarasi imi plac alea compacte subtiri mai precis cybershot w690 big grin
dar sincer iti recomand Nikon alea sunt cele mai tari si bune

| SDavidS a răspuns:

Pe locul intai cele mai bune aparate foyo le face compania Nikon, pe locul doi Canon, pe locul trei Sony si Samsung, apoi celrlate aparate. Funda?

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Idem David, Nikon este foarte performant si este utilizat de specialisti.Dar pot sa spun ca si Sony este un aparat bun, face poze frumoase si Sony e o firma pe care te poti baza si laptopurile facute de ei sunt grozave(unele). Succes.