| MikeZG a întrebat:

Sunt bune laptopurile presario? Am gasit unul la 1399, 90 LEI aici http://www.altex.ro/......n-hd-4250- si vreau sa-l cumpar.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Laptopul asta e destinat doar pentru office.Procesorul e decent, hdd incapator, RAM ok, placa video e incorporata deci, nu vei juca cine stie ce jocuri pretentioase.Eu am avut ocazia sa pun mana pe un Presario (o varianta cu negru si argintiu), dar cu o configuratie mult mai buna, iar ca aspect si calitate era de nota 10.

Dar cred ca ai putea gasi altceva mai bun la pretul ala...pe site-uri precum eMAG, pcgarage sau dc-shop...

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Acceptabil,slab pe partea video, procesor(prefer un dual core) si macar o iesire HDMI(pentru tv)