| dummys99 a întrebat:

Sunt bune programele de optimizare pentru pc adica chiar ajuta s-au doar ingreuneaza pc-ul?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mari porcarii! Sa nu pui asa ceva pe calculator! Daca vrei sa ma asculti, daca nu... faci ce vrei!

| T4zu a răspuns:

Salut.
Ca raspuns la intrebarea ta spun ca aceste programe de optimizat chiar ajuta in cea mai mare parte, nu le-am incercat pe toate dar daca vrei sa incerci iti recomand o creeatie de la Piriform care se numeste CClean, este foarte eficient, eu il folosesc pe fiecare PC si sunt multumit.

| andreiuta12 a răspuns:

In genera doar ingreuneaza PC-ul. Dar unele pot sa te ajute sa iti dai seama de ce merge greu si sa rezolvi problema.