| Faranume242424 a întrebat:

Sunt diferențe mari între Camera Waterproof Evolio ismart pro -ismart 4K -ismart ultra 4K?
Între ismart 4K/ultra 4k-go pro hero 6?

1 răspuns:
| Viorel47gk a răspuns:

Nu,nu sunt diferente foarte mari. Dar daca nu stii ce sa alegi te sfatuiesc sa cauti pe net si sa compari chiar tu specificatiile, sa te gandesti la ce ti ar trebui tie, si ce ti s ar potrivi, si daca nu te hotarasti, uitate pe yt oameni care incearca astfelde camerevsi vezi ce spun aia probabil sunt cunoscatori mai mari, mult succes.