| Nede a întrebat:

Sunt din bucuresti si as vrea sa stiu de unde as cumpara casti ca cele originale pentru nokia x6 va rog mult. e urgent FUNDA!

Răspuns Câştigător
| florinsandu a răspuns:

Cel mai sigur loc in buc. este statia de metrou uniri cand iesi spre tribu nal, cum urci scarile pe stanga este un chiosc cu reparatii si accesorii

1 răspuns:
| uSeR_6817 a răspuns:

Iti poti cumpara casti originale de la un magazin specializat in telefoane, sau o reprezentanta. ma bucur ca te-am putut ajuta... pup