| Ririru a întrebat:

Sunt din Bucuresti si vreau sa cumpar un cablu USB pentru IPOD, de unde as putea sa-l cumpar si cam cat costa unul!? Multumesc! happy

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna din pasajul bucur obor acolo au accesorii telefoane, ipod etc, este o fată drăguță acolo care are tot ce vrei.

| Ririru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Haha! M`ai nimerit! Stau fix in Colentina.
Stii cumva cam cat costa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ririru):

Nu am idee dar să ai la tine 30 lei, poate fii pînă in 20 lei sau peste, 20.

| greyhound a răspuns:

Gasesti in orice magazin de profil, online sau retail, mai gasesti si in targurile mai mult sau mai putin dubioase si mai gasesti si pe okazii.
http://www.okazii.ro/......+ipod.html

| Clawd3lw a răspuns:

Pe okazii.ro am vazut cam la 15 lei unul doar ca nu e din Bucuresti( Buzau, Cluj-Napoca)

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Pai ajunge in general unul pe la 20 lei.
Succes!

| Danutzul2000 a răspuns:

Cauta si tu niste tiganirolling on the floor)