| AiEnmaa a întrebat:

Sunt pe cosmote si nu stiu cum asa zis sa las mesaje cuiva. Dar cum fac ca cei care ma suna sa imi lase mesaje vocale? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

1. Pentru a lasa un mesaj vocal cuiva, trebuie ca acea persoana sa aiba casuta vocala initializata si setata sa raspunda la apeluri in situatia curenta.

2. Pentru a iti initializa propria casuta vocala (in reteaua Cosmote) trebuie sa apelezi 177 si sa urmezi instructiunile robotului.

Succes! happy