| DanaX a întrebat:

Cei de la servicii clienti cosmote pot bloca un numar care te tot suna,sa nu iti mai trimita apeluri, mesaje etc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vor face asta, nu e treaba lor sa limiteze apelurile intre abonati

| Caracter3 a răspuns:

Da o pot face

| Supps a răspuns (pentru Caracter3):

Dar nu o vor face pentru că suntem în România, țara unde daca ceva poate merge prost, o va face sigur.
Dacă ai un smartphone, atunci descarcă o aplicație care poate face asta. Un termen de căutare bun este "call blocker".