| JetBlueJet a întrebat:

Sunt pe o anumita pagina, iar atunci cand imi deschid Charles Proxy totul merge bine etc, lasam proxy-ul de o parte....revenim la pagina, cand dau pe home (un exemplu), imi apare un mesaj "Nu s-au receptionat date", apoi dau x la Charles si apoi back la pagina, iar merge. De ce imi apare acest mesaj si cum remediez aceasta problema happy? Multumesc anticipat FUNDA.

1 răspuns:
| Kimokato a răspuns:

Asigură-te că ai downloadat ultimele versiuni ale driverelor PC-ului şi ai ultimele versiuni ale aplicațiilor pe care le foloseşti. Încearcă 10Bit Driver Updater pentru ați upgrada driverele