| alexander01 a întrebat:

Am o o problema. Cand intru pe o pagina de net totul imi merge bine, dar cand vreau sa descarc ceva sau pe anumite pagini imi da o eroare:od de eroare:Nu poate fi realizată conexiunea la serverul proxy(Cod de eroare: ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED! Ma poate ajuta cineva?! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| je29 a răspuns:

Sa nu fie de la ceas-data: te lasa bateria de la ceas...se bat cap in cap unele chestii. Incearca! Sper sa-ti fi fost de ajutor. Deci: regleaza data si ora daca sint anapoda!