| bennn a întrebat:

Tableta E-Boda Revo R85 merg toate aplicatiile si jocurile pe ea?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Depinde de cat e de optimizat jocul pentru acel hardware, in orice caz incearca linstit real racing 3, modern combat 4, asphalt 8, gta san andreas (zilele astea o sa apara), nova 3 si mai sunt multe.

10 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca tot vrei sa iti iei o tableta de un buget mediu atunci recomandarea mea pentru tine ar fi aceasta: http://bit.ly/1jcCvQs

Mai jos vei gasi si parerile celor care au cumparat-o deja.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Buna! Pai din cate stiu eu da, dar unele jocuri care ocupa mult sau au o grafica 3d nu prea iti merg. Sper ca te-am ajutat.Pa pa!happy

| bennn explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

sad

| bennn explică (pentru bennn):

Mai astept raspunsuri.

| bennn explică (pentru DAnc3):

Ms, de raspuns.jocurile astea care zici tu merg bine pe e-boda revo 85?

| DAnc3 a răspuns (pentru bennn):

Sigur.

| bennn explică (pentru DAnc3):

Ai aceasta tableta sau ai avut-o?

| DAnc3 a răspuns (pentru bennn):

Am avut un Allview cu 1.6 dual core si 1 gb de ram si-mi mergeau jocuril specificate, ir daca tu ai un 1.6 quad de ce sa nu-ti mearga.

| bennn explică (pentru DAnc3):

Fiindca conteaza si placa video

| DAnc3 a răspuns (pentru bennn):

Depinde de cat e de optimizat jocul pentru acel hardware, in orice caz incearca linstit real racing 3, modern combat 4, asphalt 8, gta san andreas (zilele astea o sa apara), nova 3 si mai sunt multe.

| Geancarla a răspuns:

Da