| Sarofin_Nicolae_1970 a întrebat:

Tableta mea Samsung Galaxxy TAB E mi -a blocat cand incercam sa-mi instalez de pe calculator un APK pentru FIFA 15 UT. Acum sta numai pe o imagine. Cand tin apasat pe butonul ON/OFF nu se inchide fortat. Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| nicu_9291 a răspuns:

E posibil sa fi dus softul eu am patit-o cu un tel allwiev ax2 incearca o resetare{inchide-o de tot} Tine butonul volum+si butonul de power ar trebui sa ati apara semnul de Android apesi tasta volum+si intri in sub meniu undeva in jos ati apare All reset default confirmi cu buton vol+ apoi cere restart la fel dai vol+ se restarteaza si gata ai tableta ca noua dar Atentie e posibil sa se fi dus si softul. Funda:-D