| SDavidS a întrebat:

Tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1 e buna?

8 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Da este buna dar ce-as recomanda cu un quand core.
Bafta!

| YoshiFan a răspuns:

E foarte buna! Eu am un Samsung Galaxy Tab 2 7.0 si sunt foarte multumit de ea, cu toate ca nu am slot de cartela SIM, dar la a ta ar trebui sa ai!

| mihaelapestrita a răspuns:

Hmm...cand ai pus intrebarea la ce te-ai gandit? Ai vrut sa faci o comparatie cu o alta tableta sau... te-a momit careva sa i-o cumperi?:D Tableta e foarte buna, aici http://snipurl.com/galaxytab2101, gasesti detalii despre ea, bafta!

| SDavidS explică (pentru mihaelapestrita):

Pagina nu se deschide

| mihaelapestrita a răspuns (pentru SDavidS):

Scuze! Se copiaze o virgula in plus :D asta e adresa corecta http://snipurl.com/galaxytab2101

| DoNotDisturbDND a răspuns:

Daca o iei direct din magazine da, daca o iei de nu stiu eu pe unde nu cred...

| Bobby11 a răspuns:

Este extrem de buna, ti-o recomand din tot sufletul, am si eu una. Este prima tableta care are procesor quad core 1. 5ghz, te sfatuiesc sa ti-o cumperi cat mai repede, este foarte cautata si s-ar putea sa nu o mai gasesti happy Bafta!

| SDavidS explică (pentru Bobby11):

1.Nu are quad core ci dual core.
2.Nu are 1.5 GHz are doar 1GHz.
Se vede ca nu sti nimic despre eawinking