| mishu112 a întrebat:

Tastaturile de la laptop se pot schimba? vorbesc de toata tastatura nu numai butoanele...am niste butoane care nu imi merg scot butonul si apas pe dinauntru si vad ca nu merge...si faza e ca daca apas mult timp merge dar se opreste iar ca si cum ar fi facand "masa"

Răspuns Câştigător
| BobMarley_6652 a răspuns:

Da se poate schimba.E normal doar nu ti-ai arunca leptopul pentru o tastatura dar cauta si tu oferte cat mai bune de preferabil vorbeste cu oameni care lucreaza la servisuri sau la magazine mai mici ca ei te pot ajuta si nu-ti iau atatia banii

3 răspunsuri:
| MasQueNada a răspuns:

Da, la orice service autorizat. Oricum nu se pot schimba doar anumite butoane, ci toata tastatura.

| King23 a răspuns:

Sal daca vrei sa schimbi tastatura trebuie sa o schimbi toata si sa fie compatibila,)

| stroiea a răspuns:

Nu poti sa schimbi tastatura se la laptop. Asa am avut si eu la laptop insa mi l-am dus la reparat insa nu mi-a luat mult sa o repare doar 50 de lei si imi merge acum tastatura foarte bine