| Dony20 a întrebat:

Am facut un schimb cu un coleg de clasa de telefoane. Eu i-am dat un LG gd510 pop pe un Nokia n96 16GB ORIGINAL! Faza e ca el merge cam greu la butoane apas (uneori) de mai multe ori pe butoane ca sa mearga nu stiu ce sa fie ca butoanele merg! O fi de la soft? Vreau pe cineva care sa stie ca sa fac! De ce se blocheaza cand apas pe butoane si trebuie sa apas de mai multe ori!
Cel mai bun raspuns are fundita!
Telefonul este aproape nou si a re versiunea 30.033 de software!

4 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Pe scurt, ai fost fraierit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti sa zici ca este aproape nou atat timp cand nu merge bine, posibil a fost dat cu "capul" de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca iti dadea un telefon de 14 mil nou pe unu de 4 mil? ai sa fim seriosi

| zuzualina a răspuns:

Nou cu vorba, din moment ce nu merge doar nu era sa zica ca e folosit

si nu cred ca e softul