| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul meu nu are semnal in spatiile inchise; ca sa pot vorbi la telefon trebuie sa ies in mijlocul strazii frustrated.Cat m-ar putea costa sa il repar? [ nu mai am garantie la telefon]

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Crezi ca merita reparatii? dac are 1 an ok ia ti altul pentru ca dac ai abonament la el ai dreptul 1 aparat pe aan sa ti ofere la pret 0 ron sau daca potezi pentru ceva mai scump dai 25% si prelungesti contractul pe `1 an sau 2

| ☺Clau☻ a răspuns:

Poate este de vina cartela si nu telefonul, incearca sa bagi cartela in alt telefon.Iti spun asta pentru.ca si tatal meu la fel pateste si nu este telefonul de vina, cartela si semnalul prost

| robyfzr a răspuns:

Du-te la un cservice si vezi. Poate fi doar de la o placutza de semnal... dar poate fi de pe placa de baza. Daca e placa de baza mai bine iti iei altuwinking