| treipuncte a întrebat:

Teme pentru telefonul LG Cookie Fresh sunt? imi ziceti si mie un site happy de unde pot downloada usor?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

AICI ai teme jocuri si walpappers pentru telefonul tau http://www.zoomtech.ro/un-nou-telefon-lg-cookie-fresh-gs290/ toate linkurile sunt sub poza telefonului! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba. Du-te la Setari>>>Afisare>>>Teme telefon si acolo vezi tu ce faci.In telefon logic.Nu merge sa scoti dupa netwinking

| TiberiusakaDiesel a răspuns:

Din ce știu, nici pentru Cookie și nici pentru Cookie Fresh NU EXISTĂ TEME. Sunt un deținător de KP501 Cookie de la Portocală! big grin
(Nu e din cauza codării în Orange, multe site-uri îl detectează ca pe un KP500, și scrie No themes available).
Hope it helpes!