| ZuAgain a întrebat:

Temperaturile
hmm puteti sa-mi spuneti daca sunt sigure temperaturile
m-am uitat in piriform Speccy si am vazut urmatoarele
CPU 54 de grade
grapichs 60 grade
HDD 40
deci?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sunt in limite, dar ti-as recomanda un cooler pe carcasa. Ideea e ca desi procesorul tau functioneaza fara probleme la temperaturi ridicate, durata lui de viata scade. Acuma, sigur ca nu mai e ca pe vremuri sa tii un calculator cinspe ani pana crapa, in ziua de azi trebuie sa il schimbi la maxim cinci ani ca sa tii pasul cu jocurile si programele noi care apar.

| master_3159 a răspuns:

Salut. Temperaturile sunt bune.Eu sincer am ajuns la CPU si la 85 de grade( am modificat din Bios si nu s-a blocat cand am atins acea temperatura ) la tine totul merge normal eu cred. Deci daca nu ai probleme adica sa ti se restarteze PC sau erori etc atunci nu ai probleme.