| redutzu a întrebat:

Știe careva ceva? Am avut o persoana la prieteni și am șters-o și când caut spre exemplu Adriana mi-o arată pe ea și n-o mai am la prieteni de scurt timp.
Va dispărea sau? Este vb despre messenger(Facebook)

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cum adica sa dispara? Daca ai sters-o din lista de prieteni este logic ca nu mai apare acolo. Discutia din privat, adica pe messenger chat va ramane acolo in continuare, chiar daca nu mai sunteti prieteni.Doar daca stergi tu conversatia dispare.

| carevaescu a răspuns:

Vrei sa dispara din contactele de pe messenger? Cred că acum trebuie sa faci asta de pe un calculator. Aplicația, într-un mod bizar, nu mai are această opțiune