| D3I3 a întrebat:

Știe careva un program de editat video fără să arate sigla? Sau dacă o arată, să fie într-un colț, dar să ai timp nelimitat ca să poți edita?
Și să fie gratis ^^

17 răspunsuri:
| D3I3 explică (pentru doctorandus):

Nu am Linux, am Windows. Dar mulțumesc.

| Dorin_Istrate_2002_U0hd a răspuns:

VivaVideo! E cea mai tare
Funda?

| Theo2002Theo a răspuns:

Paii cea mai buna programa pe care o stiu este imovie, adica nu e cea mai buna dar nu arata sigla deloc, dar mai este si viva video care e tot buna doar ca apare jos într-un colt. Si ambele sunt gratis. Sper ca te-am ajutat

| GeneralR15 a răspuns:

Filmora este un program foarte bun, unde ai de toate. Poti sa il faci cu niste coduri sa mearga fara sa arate DELOC acea sigla.Il folosesc pentru YouTube si e perfect, avand si update-uri periodic. Funda? big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Windows Movie Maker. E pentru incepatori, dar functioneaza.

| D3I3 explică (pentru GeneralR15):

Ce coduri?

| D3I3 explică:

Voi incerca. Daca functioneaza primesti funda.

| D3I3 explică:

Dar codul trebuie facut la fiecare video in parte sau o singura data?

| RAY a răspuns (pentru D3I3):

Omul isi recomanda sa piratezi un program, ceea ce nu-i prea ok, ca astea vin si cu virusi

| GeneralR15 a răspuns (pentru RAY):

Folosesc de 2 ani si nu-i problema. Stai chill laughing

| GeneralR15 a răspuns (pentru D3I3):

Pai in mod normal trebuie o singura data. Dar si daca se intampla ceva si nu ramane, nu e mare chestie. Nu o sa gasesti altundeva si gratis si fara "sigla" (filigran) si bun. Iti ia 3 minute sa faci.

| RAY a răspuns (pentru GeneralR15):

Wondershare Video Converter Ultimate, Wondershare Video Editor am si eu dar trebuie sa stii sa bagi sti ce si sa deloghezi de la net

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Http://www.techradar.com/......or-1330136
sunt gratis acele aplicati /programe

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.lwks.com/....../index.php
l-am descarcat