| MeForeverAlone a întrebat:

Știe cineva cum sa editeze un videoclip, adică să taie o parte din el astfel încât să-mi rămână doar scena aceea de 30 de secunde de care am eu nevoie?

Răspuns Câştigător
| aCek1ng a răspuns:

Poti foarte simplu cu Movie Maker sau alte programe de editare video cum ar fi Camtasia Studio.

12 răspunsuri:
| MeForeverAlone explică (pentru BroascaCuElice):

Nu merge cu videclipul care îmi trebuie mie, după ce bag adresa URL îmi spune,, video not suported"

| Roxin a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Clipul il ai in PC sau telefon? Ce format e?

| MeForeverAlone explică (pentru Roxin):

E vorba de un clip de pe Youtube

https://youtu.be/P6PZEXksTQY

îmi trebuie de la minutul 2:42 până la 2:57

| Roxin a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Incerc sa fac minuni. big grin

| MeForeverAlone explică (pentru Roxin):

Stai liniștit, mai fac și alții

| Roxin a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Pai...vrei sa ti-l fac sau nu? happy

| MeForeverAlone explică (pentru Roxin):

Mi l-a făcut deja altcineva, mersi oricum pentru interesul acordat

| Roxin a răspuns (pentru MeForeverAlone):

happy

| Claudiu1905 a răspuns:

GPAC (mp4box) daca stii sa folosesti Command Prompt (comenzi scrise tip DOS) taie fara recomprimare, exact asa cum sunt nerd

| Mihăiță_Mihăiță_1999_HpSp a răspuns:

Incearca VivaVideo