| anamariarot a întrebat:

Știe cineva vreo aplicație (Android) în care să pot sublinia direct în fișier tip PDF? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Adobe reader.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai pachetul Microsoft Office instalat (https://play.google.com/......ps/details atunci ai undeva in dreapta jos un simbol de creion. Daca dai pe el poti sa subliniezi sau sa faci ce vrei tu peste PDF.

Insa asta este peste el, daca vrei sa il editezi de la sursa (din Word) il deschizi in Word si o sa mearga.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ai o gramada de aplicatii pe web de editat pdf-uri: sejda, pdf2go, ilovepdf, pdfescape, smallpdf.

| AdorDresurile a răspuns:

Adobe reader sau Adobe Acrobat