| CelebruAnonimus a întrebat:

Știe cineva vreo soluție, prin care poți vedea cine ți-a dat unfollow pe insta? Foloseam niște aplicații de pe Google play, dar nu mai merg acum... se deconectează contul automat.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

In mod normal Instagram nu iti permite sa faci din astea.Dovada e ca ti se deconecteaza contul automat.Iar daca insisti, e posibil sa iti fie si blocat. Te vor detecta daca folosesti o third-party app.

| AndresDarie2000 a răspuns:

E simplu. Dacă cauți persoana respectivă și îți apare să-i dai "URMĂRIRE" înseamnă că ți-a dat "NEURMĂRIRE".
Baftă! happy

| CelebruAnonimus explică (pentru AndresDarie2000):

Atunci când ai 3500 de urmăritori, e mai greu.

| AndresDarie2000 a răspuns (pentru CelebruAnonimus):

Atunci îi iei la puricat. Asta e.

Zi mersi că poți vedea și așa laughing