| Mt34 a întrebat:

Știți cumva de unde pot cumpăra un laptop fără componente interne cu spațiu mare in interior, la care să-i cumpăr și să-i montez eu componentele? Adică să-l construiesc eu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.pcspecialist.co.uk/build-your-own-laptop/

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Un laptop pentru ce iti trebuie, gaming? i-ati gandul si nu, nu exista carcase de laptop pe care sa iti configurezi tu ce vrei.
Laptopul este pentru internet. atat.

| TeoCata1804 a răspuns:

Daca vrei sa il faci de gaming mai bine renunti si iti cumperi un computer.

| Mt34 explică (pentru TeoCata1804):

Computerul nu-l poți căra cu tine peste tot

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mt34):

Cand calatoresti, sau mergi la bunica, sau mergi in vacanta la greci, nu-ti trebuie laptop happy