| anonim_4396 a întrebat:

Toate persoanele de gen feminin sunt curve? E o intrebare foarte serioasa!
P. S.:Nu pot folosi cenzura!

7 răspunsuri:
| DfakfLaf a răspuns:

Nu toate da majoritatea da

| maryangelll a răspuns:

Raspuns: bineinteles ca nu. Adevarul este ca sunt ca rare care nu sunt, dar totusi exista.

| Zangetsu a răspuns:

Sper ca nu tocmai toate.

| MenInShadow a răspuns:

Nu. In nici un caz.Totusi unele sunt, si intrebarea care o pui tu, de obicei si-o pun cei care si-au prins iubita inselandu-i.
Multe sunt "parasute" mai ales in Romania, dar sunt si multe care nu sunt, si sunt credincioase iubitului ei, si din pacate, acele fete de treaba, chiar ele sunt inselate de barbati.
De ei dc nu intrebi? daca toti sunt fustangii, si dati vina mereu pe femei? adica mie unul nu prea mi se pare corekt doar fetele sa fie numite parasute, si noi sa nu patim nimic, si baietii sunt fustangii si tampiti cand isi inseala nevestele.
Deci, nu toate persoanele de gen femin sunt curve!

| GrosuPatrisia a răspuns:

Nu normal ca nu, dar ...majoritatea.Sunt femei educate, serioase, cuminti, dar mai sunt si... restul care ne fac de ras (pe noi-femeile).

| ღClauuღ a răspuns:

Nu nu sunt toate cu*rvewinking doar ca nu sti ce sa cauti si de aia ti se pare asa, cauta unde trebuie si o sa gasesti.

| Catalin2782 a răspuns:

Nu,nu toate sunt