| anonim_4396 a întrebat:

Toate persoanele de gen feminin sunt curve? E o intrebare foarte serioasa!
(Runda 2)
P. S.:Nu pot folosi cenzura!

23 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ai vazut curve la 3 ani sau la 80?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe mama ta ai intrebat-o?

| DorelSudoru a răspuns:

Ce ma te-a lasat p**da?rolling on the floor

| Skylar a răspuns:

Nu,dar generalizarea te ajuta.Deci oarecum da.

| Remus82 a răspuns (pentru Skylar):

@Skylar esti prost de puti.Hai lasa'ma, la ce il ajuta generalizarea? Daca eu's academician inseamna ca si tu esti? Vezi ca esti prost si tu, exact ca votul pe care l'ai dat!laughing))

| Skylar a răspuns (pentru Remus82):

Atunci te invit sa-ti dai portofelul la un tigan.Sigur nu o sa ti-l fure.

| Skylar a răspuns (pentru Remus82):

Si generalizarea se face pe baza unor stereotipuri, deci te bagi ca *** in seama

| Paulla a răspuns:

Dacă ai o definiţe pentru curvă demnă de ultimul cretin misogin, atunci cam 90-95% da.

| caractere a răspuns:

Mama ta cum e?

| sorinL1 a răspuns:

"Cele mai multe curve nu-s femei" - Mahsat
Restul sunt stereotipuri.

| Karinakari99 a răspuns:

Nu te gândeşti că în lumea asta există şi persoane cu bun simţ care nu fac aşa ceva? Ar fi chiar culmea şi jignitor pentru toate femeile/fetele!

| Remus82 a răspuns:

Sunt curve ca nu s'au f**** toate cu tine? Vezi ca esti prost!

| Downfall a răspuns:

Ce intrebare stupida
Nu, draga, nu toate fetele/femeile sunt asa.
Mai exista si persoane cu caracter si educatie
Daca tu ai intalnit numai astfel de fete e altceva, probabil din cauza anturajului tau.

| Bitzy a răspuns:

Bineinteles ca nu...Tu nu ai avut in viata ta o iubita? Doar prin faptul ca te-a acceptat a dat dovada ca nu e...

Răspuns utilizator avertizat
| Bluemind112 a răspuns:

Frate orice persoana este un pic curva, baiat sau fata big grin tu trebuie doar sa fii atent sa nu scoti partea aia din ceilalti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu curve si materialiste si barbati niste po rci misogini da barbati nu insala o ce sfinti suntem sa fim seriosi traim intr o societate ipocrita intr o lume ipocrita a cariu scop e banul nu altceva am vazut barbati insurati care m or dupa fetiscane ti se pare normal pentru mine curvirea e ceva normal daca ai sti evolutia ai intelege ca noi oamenii nu putem sta cu un partener o viata

| Lukian a răspuns:

MS pentru raspunsuri si celor care lasa raspunsuri de cretini : sa le iau dintii in ****!

| viky98 a răspuns:

Prin intrebarea asta jignesti toate fetele si femeile care iti citesc intrebarea.Multumim! Cred ca esti un om,, cu foarte mult bun simt ''

| kissmealiss a răspuns:

Nu. daca u ai intalnit doar asa ii problema ta.cauta si vei gasi si fete bune.

| kissmealiss a răspuns:

Daca am decolteu ce? ai u vreo problema? m cunosty ca sa sp cum sunt eu de fapt?

| Vizitiul a răspuns (pentru kissmealiss):

Mai bine ai lasa garda jos si ne-ai arata un san...

| kissmealiss a răspuns:

Se vede k voi doar asta facety...habar nu aveti ce inseamna viata. de ce mas coplik.si nu mai vb daca nu stiti