| Ioana22B a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat telefonul "Samsung S3500 live", dar am o problema: Cum reusesc sa intorc camera pentru. ca daca eu fac poza in pozitie verticala ea imi apare la "imaginile mele"in alta pozitie-intoarsa invers.Am incercat sa caut la setari, in cartea tehnica dar nu imi dau seama! Daca este cineva care stie sa-mi explice si mie.Multumeschappy

4 răspunsuri:
| myrazvy a răspuns:

Nu merge la setari imagine, rotire 90 grade dreapta sau stanga. eu am nokia asa fac la el, nu stiu sigur daca si la samsung e la fel. dar incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poti intoarce trebuie sa faci poza cum vrei sa fie in acea pozitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu intorci pozele in calculator? e mai simplu; eu am un nokia mai vechi 5700 express music si patesc la fel big grin

| Ioana22B explică:

La telefonul meu imaginile nu am cum sa le editez dupa ce le fac deci nu le pot roti! offcrying