| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Tocmai mi-am cumplarat o noua tastatura si cand vreau sa pun semnul intrebarii imi apare plus. Cine ma poate ajuta cu problema asta primeste funda.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru ce limba e tastatura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Salut Gelu.Cred ca ar trebui sa seteze tastatura in limba engleza si semnul intrebarii va fi tastele shift si?

| NataliaBianca a răspuns:

Pai daca esti sigur ca apesi bine probabil semnul intrebarii va fi la plus daca nu e verifica toate tastele si cu shift si fara funda?

| Andrei_Stefan_1999 explică:

Am incercat sa apas pe plus si nu merge. cum se seteaza tastatura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Stefan_1999):

Langa ceas, jos in stanga scrie o limba in care este windows-ul.Dai pe ea si setezi in Eng.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prdon in dreapta langa ceas.