| IoNuTz96 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windowsu pe PC, si problema e ca nu am drivere pentru calculatoru asta, pentru ca nu stiu cum se numeste, scrie doar Flamingo pe el, care ma poate ajuta sa gasesc driverele pls? sad, dau funda, mersi TPU

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cauta pe net un soft "driver magician"http://www.drivermagician.com/download.htm,instaleaza-l si acesta te va ajuta sa descari si sa stii macar denumirile driverelor necesare compului tau, pe care ti le notezi si apoi le poti cauta separat.Succes

| dge18 a răspuns:

Programul SlimDriver este cel mai bun, gaseste driverele calculatorului le downloadeaza dupa le instaleaza.
Cu DriverBooster iti updatezi driverele deja instalate.
Bafta!