| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am luat si eu un telefon cu android (lg p500) si as vrea sa stiu cam sa instalez aplicatii luate de pe net pe tel aplicatiile le am in pc please help

1 răspuns:
| Emilian601 a răspuns:

Nu poti.trebuie sa iei aplicatiile respective cu telefonul de pe net prin Android Market (asta daca ai internet pe telefon, posibil prin WI-FI, sau Mb activati prin extroptiuni de la retelele de telefonie) Orange are asemenea, foarte bune (extrapotiunea Net friends 250Mb cu 4EU) happy