| anonim_4396 a întrebat:

Tot ceea ce caut pe internet si este tip text, scrie in limba engleza.Cum as putea schimba asta, sa fie inapoi in romana?:d. FUNDAbatting eyelashes

1 răspuns:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Deschizi pagina GOOGLE, te duci in dreapta si apesi pe rotita aia mecanica (pe aceeas linie cu web imagini video) si cand intri selectezi limba dorita sau daca nu merge intri la tools ----optiuni---genereal-----home page (scrii :www.google.ro) FUNDA?;;)