| anonim_4396 a întrebat:

TPU,am browserul Mozilla Firefox si cind deschid mai multe file imi spune ca este o problema la incarcarea paginii, si imi arata o fereastra unde scrie "Adresa nu a fost înțeleasă

Firefox nu știe cum să deschidă această adresă, deoarece protocolul (yafd) nu este asociat cu niciun program.

Este posibil să trebuiască să instalați alte programe pentru a deschide această adresă."
Adresa care mi-o arata "yafd:tabs"
Puteti va rog sa ma ajutati
FUNDA!

1 răspuns:
| Vektor a răspuns:

Si care zici ca era problema de natura sexuala?

(1) In a new tab, type or paste about:config in the address bar and press Enter. Click the button promising to be careful.

(2) In the filter box, type or paste yafd and pause while the list is filtered

(3) Right-click each preference and choose Reset.