| RaVuL a întrebat:

TPU am instalat windowsul de 3 ori pe fiecare versiune de windows am pus diferite versiuni de messenger am pus 8 apoi 10 apoi 7 la fiecare versiune imi dadea o erroare cand intram pe id si parola. M-am dus la vecina si la ea am putut intra. Ce sa intampla ce pot sa fac.
FUNDAA mare FUNDAA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai inainte de a instala windowsul de 3 ori trebuia sa intrebi aici:
Ce scrie in eroare? Pana una alta fa asta!
Start – Run – regsvr32 jscript. dll – OK
Start – Run – regsvr32 vbscript. dll – OK
Spune daca mai ai probleme!

2 răspunsuri:
| ptcgrand a răspuns:

Nu e bun windowsul, incearca un update la windows sa fii la zi si daca nici asa nu merge ia asta http://www.superantispyware.com/......dfile.html si dai un scan complet sa vezi cati intrusi ai in comp pentru ca is trecut prin asta :D e free si iti rezolva treaba rapid...bafta

| CaTaLiN_4885 a răspuns:

Poate ai probleme cu netul sau poate fi de la antivirus la mine asa facea cand bagam antivirus avast nu mai puteam sa intru pe mess pe nimic.Vezi si tu incerca mai multe.Multa bafta