| TheScienceElias a întrebat:

TPU, am o întrebare pentru cei ce utilizați Google Adsense. Pe viitor voi folosi și eu acest serviciu pentru a face bani dar am auzit diverse zvonuri. Îmi spuneți și mine cum luați banii produși, care e treaba cu impozitul și practic de ce acte ai nevoie pentru a face asta? Dacă aveți să îmi dați informații mai detaliate voi fi bucuros. Cel cu răspunsul cel mai bun ia funda. Mulțumesc!

1 răspuns:
| FIORI a răspuns:

Faci un cont la ei, cu asta incepi.
Banii ii primesti prin pay pal, sau daca tu ai alte mijloace, o sa vezi ce optiuni ai.
Insa daca nu ai cateva mii de vizitatori unici pe zi, nu scoti bani.