| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am o nelamurire... cum pot sa copiez o imagine de mai multe ori intr-un folder? Imi trebuie sa copiez aceeasi imagine de vreo 25 de ori. Nu este o cale mai rapida decat copy-paste?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie sa copiezi de 25 de ori, doar de 4-5 ori.
Te chinui prima oara sa copii odata si dai paste, apoi, le selectezi pe amandoua si dai paste (deja s-au facut 4), apoi le selectezi pe toate 4 si dai paste de 5 ori si gata, s-au facut 25 de copii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E asa greu sa apesi 2 taste de 25 ori?

| sierra1 a răspuns:

Faci de 5 x copy-paste selectând tot din folder și ai deja 32 de copii ale pozei

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Poti sa copiezi in acelasi folder dar la fie care ii schimbi numele sa nu fie acelasi nume

| ed62 a răspuns:

Poti face copy-paste de vreo 4 ori, apoi le selectezi pe cele 5 (originalul si cele 4 copii) si continui cu copy-paste de inca 4 ori happy