| NissanNavara a întrebat:

cand incerc sa copiez un folder(imagini, muzica) din calculator pe un stick sau pe un card de memorie mi se copiaza doar scurtatura, dau copy-paste si se salveaza scurtatura. stie cineva ce se intampla? ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar fișierele care erau pe acel suport de memorie extern le mai poți citi, sau sunt tot scurtături? În cazul că răspunsul este „au devenit link-uri, atunci ești virusat. Scanează calculatorul și toate cardurile și stick-urile pe care le ai.

| Ax3LdeV a răspuns:

Incearca sa pui acel folder din pc in c:// nu in my documents sau desktop, apoi da copy