| PickMe a întrebat:

TPU, am o problema cu pc-ul! Netul merge cand si cand. Uneori nu merge deloc. Alteori merge super bine. Si gandeste incet, nu stiu de ce. Oare este din cauza virusilor? Sau ce ar putea fi?

Funda!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probleme cu internetul sau cu hardul.Antivirus ai?

| Vofuse a răspuns:

Ce viteza de net ai? De la ce prinzi net? Cablu? Modem?

| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Schimba windowsul.si suna la firma de internet

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Marius_Nica_1994):

Cand va aud pe toti ca la orice mica problema repede "REINSTALL DE WINDOWS" ma gandesc dc inca traiesc.

| Marius_Nica_1994 a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Bai omule eu lucrez cu calculatoare de 12 ani..si eu cred ca stiu mai bine..lucrez la o firma de informatica de 3 ani..asa ca vezi-ti de treaba ca nu stii tu mai bine ca mine

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Marius_Nica_1994):

Cand dai reply la cineva mai si gandeste te rog.Probabil ai 15 ani si 12 ai "lucrat in calculatoare".Im fk done.

| Marius_Nica_1994 a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Bai copile am 21 de ani..nu iti mai da tu cu parerea ca iti dai degeaba...