| AdyBoy a întrebat:

TPU, am o problema cu Smart TV-ul, cand ma uit la un serial de pe vplay / youtube, dupa cam o jumatate de ora se blocheaza video-ul si trebuie sa derulez inapoi cateva minute si sa astept pana isi revine. Un prieten mi-a spus ca si el are Smart TV, dar nu pateste asa ceva... ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Pai poate sa fie din 2 motive:
1) Internetul iti merge ceva mai lent
2) Softul televizorului are probleme. Am patit si eu asa ceva si am intrat la Lg (pentru ca smart-ul meu era de la Lg) am dawnload-at o versiune recomandata de cei de la Lg si mi-au dat ei instructiuniile ca sa instalez softul.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?

1 răspuns:
| bilopart a răspuns:

Ai veteza mica la net.