| Carolina1972 a întrebat:

TPU,cum as putea sa editez o poza in asa fel incat la acea poza sa mai adaug inca una (incat sa fie doua) va explic sa intelegeti mai bine, am o poza cu mine si cainele meu pe cand avea vreo 4 luni, iar acum la poza aia vreau sa mai adaug una tot cu mine si cainele meu, acum el fiind mai mare(6luni), intelegeti voi la ce ma refer. Multumesc

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Gimp, e pe gratis, insa nu stiu exact cum, dar stie google:
https://www.google.com/search?q=gimp+how+to+merge+two+pictures