| CeVorbestiMa a întrebat:

TPU cum pot face poza la ecranul tabletei de pe tableta? mentionez faptul ca nu am nici un buton pe tableta in afara de cel de la volum si cel pentru pornire.

Răspuns Câştigător
| eueueueueue a răspuns:

Apesi in acelasi timp pe butonul de pornire si pe cel de dat volumul mai incet si astepti pana se face poza. Funda?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Apasa pe volum jos+power.

| Netrider a răspuns:

Foloseste o aplicatie din google play
https://play.google.com/store/search?q=screenshot&c=apps

| monia a răspuns:

Pe tableta mea, trebuie sa ma duc la setari, si are acolo o sectiune "ScreenShot". Te duci acolo si setezi sa iti apara pe ecran butonul de screenshot. Si cand vrei sa faci o poza, pur si simplu apesi pe butonul de pe ecran happy