| Cedry2k8 a întrebat:

TPU, Dc la mouse nu imi merge rotita aia din mijloc? Ieri mergea (aia ca sa dau in sus si in jos la pagini)

4 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

S-a blocat si nu se mai misca deloc sau nu e blocata dar nu functioneaza?

| Cedry2k8 explică (pentru VirtualKnight):

Nu era blocata, se invartea dar la pagina nu se ducea in sus si in jos. P.S. : L-am reparat

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Cumpara-ti un alt mouse, poate pentru ca il ai de prea mult timp, poate sa udat, poate s-a blocat.e mai bine sa iti cumpreri un nou mouse si te-ai scoswinking!

| Cedry2k8 explică (pentru Andreea_Deya_1998):

Nu, multumesc pentru raspuns dar i-am scos mufa din unitate si am bagat-o la loc si a mers