| MrRava13 a întrebat:

TPU! Imi puteti recomanda niste casti + microfon(headset) de gaming, chat, si buna pentru cand filmez, adica sa ma aud destul de bine, pana in 200lei, sunt cam restrans la buzunar XD
Casti normale cu jackuri de 3, 5

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Stii care e problema. Castile de gaming nu sunt pe jack de 3.5mm. Castile de gaming, cam toate, is pe usb, ca sa poata scoate sunet 5.1 sau 7.1.
Apoi, calitatea microfonului. Orice casca vrei tu, in banii astia, nu o sa iti scoata vocea prea "curata". Daca vrei foarte clar, atunci ai nevoie de microfon separat.

| MishelleArt a răspuns:

Eu am casti RP-DJ120 si sunt chiar foarte bune, dar nu au microfon. M-au costat 100lei si ti le recomand cu incredere. Microfonul ai putea sa-l cumperi separat, dar daca doresti neaparat casti cu microfon, arunca o privire aici. http://www.shopmania.ro/q-casti-cu-microfon