| biutza1419 a întrebat:

TPU, mi-am instalat un joc si nu a fost bun si acum cand deschimd google imi apare asta :http://start.qone8.com/? type=sc&ts=1398683828&from=ild&uid=TOSHIBAXMQ01ABF050_53 V3CHKRTXX53V3CHKRT cum fac sa o scot am dat la setari google, l-am dat ca prestabil pe google.ro, am dat ca motor de cautare google, deschideti pagina intr-o anumita fila dar tot nu merge, ce as putea sa fac sa imi apara direct google?

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Probabil ai un virus. dezinstaleaza chrome-ul si instaleaza-l din nou. sau ce fel de browser ai tu.