| Mazal a întrebat:

Salut tpu.Ieri mi-am luat programul device doctor si cand l-am instalat am intrat pe google chrome si am vazut ca nu imi mai deschide google si imi deschide asta:http://start.qone8.com/? type=sc&ts=1383108084&from=air&uid=3219913727_132775_F09 728C0 m-am uitat daca am toolbar si nu am, cea pot sa fac?

Funda!

P.S. ma refer ca imi deschide alta pagina.

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Trebuie sa te duci la setarile chrome-ului si sa ii introduci ca pagina implicita de pornire www.google.ro, sau ce alta pagina vrei sa iti apara cand pornesti tu browser-ul

| Mazal explică (pentru cookie01):

Nu merge deoarece am incercat si mai demult si acum am incercat